Kutuda Gül

Bu Ürünü Hemen Sipariş Ver !

*GÖNDERİLDİĞİ ŞEHİR


*GÖNDERİM TARİHİBu Ürünün Satışı Şu an İçin Pasif Durumdadır.

*Ürünü Karta Eklemek İçin Lütfen Şehir Seciniz.
*Ürünü Karta Eklemek İçin Lütfen Gönderilecek Tarihi Seçiniz Seciniz.
Fiyatı: 620 TL + KDV
Ürün Bilgileri

"Aşkın Simgesi Kutuda 21 Adet Gül, bir hediyeden çok daha fazlası. Romantik bir jest, aşk dolu bir sürpriz ya da özel gün kutlamak için ideal 21 kırmızı gülden oluşan kutuda çiçekler, en özel kişiyi daha özel hissettirmeniz için ideal bir seçim. Siyah yuvarlak kutu, keten ip ve  kurdele ile şık bir sunum ile hazırlanmış kutuda 21 Adet kırmızı gül ile günün kahramanı siz olun.

Adana'nın çiçek sitesi adanadacicek.com, birbirinden şık çiçek aranjmanlarını farklı ve dekoratif sunumlarıyla buluşturuyor. adanadacicek.com'un geniş ürün yelpazesi arasında siz de aradığınız gibi bir hediyeyi mutlaka bulacaksınız. "

        Teslimat Koşulları

  • Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
  • Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
  • Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
  • Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Benzer Ürünler