Kırmızı Beyaz Aşk

Bu Ürünü Hemen Sipariş Ver !

*GÖNDERİLDİĞİ ŞEHİR


*GÖNDERİM TARİHİBu Ürünün Satışı Şu an İçin Pasif Durumdadır.

*Ürünü Karta Eklemek İçin Lütfen Şehir Seciniz.
*Ürünü Karta Eklemek İçin Lütfen Gönderilecek Tarihi Seçiniz Seciniz.
Fiyatı: 1100.00 TL + KDV
Ürün Bilgileri

Ürün Açıklaması :

 
"Aşkın Simgesi Kırmızı ve Beyaz Gül, bir hediyeden çok daha fazlası. Romantik bir jest, aşk dolu bir sürpriz ya da özel gün kutlamak için ideal  kırmızı ve beyaz gülden oluşan buket çiçekler, en özel kişiyi daha özel hissettirmeniz için ideal bir seçim. kırmızı ve beyazd ile şık bir sunum ile hazırlanmış kutuda 21 Adet kırmızı gül ile günün kahramanı siz olun.
 
Adana'nın çiçek sitesi www.ilaydacicekadana.com , birbirinden şık çiçek aranjmanlarını farklı ve dekoratif sunumlarıyla buluşturuyor. www.ilaydacicekadana.com'un geniş ürün yelpazesi arasında siz de aradığınız gibi bir hediyeyi mutlaka bulacaksınız. "
 
        Teslimat Koşulları :
 
Çiçek siparişi alıcı formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır.
Çiçek siparişi için alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
Çiçek gönder mede, Çiçek tasarımlarımızda kullandığımız çiçekler ve yan ürün malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler gösterebilir.

Benzer Ürünler