Teslimat Şartları

Sitemizden verdiğiniz çiçek siparişleri Adana için geçerlidir.

Teslimat gün ve saatleri
Sipariş teslimleri hafta içi ve Cumartesi günleri saat 9.00 ile 19.00 saatleri arasında yapılmaktadır. 
Pazar günü için vereceğiniz siparişlerinizi ise en az 1 gün öncesinden vermeniz gerekmektedir. 
Hafta içi ve Cumartesi günü saat 16:00’dan önce verdiğiniz siparişler aynı gün içinde teslim edilir. Bu saatten sonra verilen siparişler bir sonraki güne kalabilir.

Nikah, düğün, açılış gibi etkinlikler için verilen ve belirli bir saatte alıcı adresinde bulunması istenen siparişler, teslim saatinden en az 1 gün önce verilmiş olmalıdır. 
Çiçek gönderiminin yoğun olduğu, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde teslimat için saat garantisi verilmemektedir. Söz konusu günlerde, “aynı gün içinde teslimat” için yukarıda belirtilen 16:00 saati, daha erken bir zamana alınabilir.
Vereceğiniz bir siparişin hemen değil de daha sonraki bir tarihte ve saatte alıcıya teslim edilmesini talep edebilirsiniz. 
Teslim gün ve saati ile ilgili tercihinizi sipariş verme sırasında verirsiniz. Sipariş verme sırasında, o an için geçerli en erken teslim gün ve saatini ekranda göreceksiniz.
Verdiğiniz bir siparişin teslim saati ile ilgili bir sorun oluşması durumunda size önceden telefon ile bilgi verilecektir.

Nakliye / Ulaştırma ücreti
Yol ücreti sipariş aşamasında ilçelere göre belirtildiği gibi alınmaktadır.

Çiçeğin alıcıya teslimi
Vereceğiniz sipariş öncelikle alıcının kendisine teslim edilir. Ancak alıcı adresinde bulunamamışsa veya alıcının kendisine teslimat yapılamıyorsa; evlerde alıcının komşusuna; işyerlerinde ise iş arkadaşlarına, danışmaya veya güvenliğe teslim edilir. Bunun da mümkün olmaması durumunda alıcıya telefon ile ulaşılarak randevu alınır ve teslimat yapılır. 
Bazı hastanelerde, veya işyerlerinde, bina veya tesis yönetimin kuralları gereği bazı odalara veya katlara çiçek kabul edilmeyebilir. Bu durumda siparişiniz ilgili görevlilere teslim edilir.

Siparişin İçeriği
Bir sipariş verdiğinizde alıcıya, sipariş sırasında resmini gördüğünüz çiçek teslim edilir. Ancak mevsimsel nedenlerde resimde görülen çiçeğin renk cins ve düzenleme açısından tıpatıp aynısı sağlanamayacak olursa, aynı kalitede ve değerde benzer bir ürün gönderilebilir.
Verdiğiniz siparişte, resimde görülen çiçeğin ve çok küçük farklılıklarda bir benzerinin teslim edilemeyecek olması durumunda, tamamen farklı bir başka ürün gönderilmez; size telefon ile ulaşılarak bilgi verilir ve görüşünüz alınır. Deneyimli çiçek uzmanımızın size aynı tür kalite ve değerde önereceği başka bir ürünü kabul etmeniz durumunda bu ürün teslim edilir veya isteğinize göre sipariş iptal edilir.

Garanti koşulları
Sitemizden siparişi verilen tüm çiçekler için tazelik ve kalite garanti edilmektedir.

Siparişlerde değişiklik

Teslim tarihi değişiklikleri
Siparişin teslim saatinden 5 saat öncesine kadar teslim tarih ve saatini değiştirebilirsiniz. Bunun için sizden ilave ücret talep edilmez. Teslim tarihi değişikliklerini lütfen bize telefon ile bildiriniz.

Adres değişiklikleri
Siparişiniz (hazırlanmış olsa bile) henüz yola çıkmamış ise adres değişikliği yapabilirsiniz. Adres değişiklikleri için sizden ilave ücret talep edilmez. Adres değişikliklerini lütfen bize telefon ile bildiriniz.

SİPARİŞİN İPTALİ
Siparişinizi teslim saatinden 5 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz. Bu durumda kredi kartınızdan herhangi bir ücret tahsil edilmez ve herhangi bir ad altında ödeme yapmanız gerekmez. Kredi kartınızdan tahsilat yapılmış ise, tahsil edilen miktarın tamamı iade edilir. Sipariş iptallerini lütfen bize telefon ile bildiriniz.